NOVAHOME - Novatop

NOVAHOME

Inteligentne domy w ofercie architektów

Otwarty projekt prezentuje wysokiej jakości autorskie budynki z drewna NOVAHOME, które wykorzystują najnowszą wiedzę z dziedziny zdrowego mieszkania oraz najnowsze technologie. Dzięki takiemu połączeniu wszystkie domy cechują się niskim zużyciem energii oraz idealnym mikroklimatem bez pleśni, pyłu, alergenów i innych substancji szkodliwych.

Podstawową koncepcją jest prezentacja własnych wyobrażeń o współczesnym domu jednorodzinnym, którą tworzą poszczególni architekci, projektanci oraz firmy wykonawcze. Szczególny nacisk jest kładziony na dokładnie przemyślaną dostępność, na wysoki poziom techniczno-technologiczny i oszczędność w zużyciu energii.

Domy NOVAHOME są projektowane przy wykorzystaniu systemu konstrukcyjnego NOVATOP. „Wybraliśmy ten materiał, ponieważ istniejące dzisiaj systemy budowlane nie są w stanie wytworzyć wystarczającej z punktu widzenia jakości „otuliny” odpowiedniej dla domów pasywnych. Z identyczną starannością, z jaką dokonaliśmy wyboru systemu budowlanego, dokonaliśmy także wyboru pozostałych materiałów i technologii, z których są nasze domy budowane. Większość elementów wyprodukowane jest w Republice Czeskiej i możemy je zaliczyć do najnowocześniejszych na świecie”.

Dziesiątki domów NOVAHOME jest użytkowanych przez zadowolonych klientów

Aktualną ofertę domów wraz z ich cenami można obejrzeć na stronie internetowej NOVAHOME.